Publikacje

  • B. Rzepka, J. Ścibisz: The superposition operator in the space of functions continuous and converging at infinity on the real half-axis, Advances in Nonlinear Analysis  9 (2020), 1205-1213.
  • J. Ścibisz: O pewnej nierówności geometrycznej, Matematyka Poglądowa, Rocznik 5 (2018), Siedlce 2018, 43–46.

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję